Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1564 відгуків
Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Пара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)

  • Немає в наявності
  • Код: 3820

1 884 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)
Немає в наявностіПара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)
1 884 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пара оптичних модулів Ubiquiti, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack (UF-MM-10G)

UF-MM-10G - це багатомодовий модуль 10G SFP + з 2 роз'ємами LC. Довжина хвилі становить 850 нм і підходить для відстаней до 300 м. Модуль поєднаємо зі всіма продуктами UBNT, які містять порти SFP +. В упаковці 2 штуки.

100% сумісні модуля: SFP+ 2MM 10G-SR

Основні
ВиробникUbiquiti
Країна виробникСША
Користувацькі характеристики
Швидкість передачі даних10
Робоча дистанція0.55
Довжина хвилі850
ТипSFP
  • Ціна: 1 884 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner