Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1616 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук
  • Модуль Cisco SFP Module SFP-10G-LR= (SFP-10G-LR=)

    • В наявності
    • Код: 5121

    9 900 ₴

    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
    У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
    Модуль Cisco SFP Module SFP-10G-LR= (SFP-10G-LR=)
    В наявностіМодуль Cisco SFP Module SFP-10G-LR= (SFP-10G-LR=)
    9 900 ₴
    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    Опис
    Характеристики
    Інформація для замовлення

    10 гігабітний модуль з форм-фактором SFP+ для 10G Ethernet, відповідає стандарту 10GBASE-LR. Призначений для роботи в одномодовому оптичному волокні (Single mode fiber, SMF), максимальна дальність 10км, duplex LC коннектор.

    Основні
    ВиробникCisco
    Країна виробникСША
    Довжина хвилі1355 нм
    ТипSFP
    Тип системиCWDM
    Діапазон робочих температур, С0..70
    Довжина кабелю10 км
    Розмір13х12х1 см
    Користувацькі характеристики
    Вага (кг)0.042
    Гарантія12
    • Ціна: 9 900 ₴

    Наскільки вам зручно на сайті?

    Розповісти Feedback form banner