Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1559 відгуків
Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук
  • 28-портовий гігабітний смарт-комутатор JetStream із 24 портами PoE+ (TL-SG2428P)

    • В наявності
    • Код: 9651

    13 999 ₴

    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
    У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
    28-портовий гігабітний смарт-комутатор JetStream із 24 портами PoE+ (TL-SG2428P)
    В наявності28-портовий гігабітний смарт-комутатор JetStream із 24 портами PoE+ (TL-SG2428P)
    13 999 ₴
    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    Опис
    Характеристики
    Інформація для замовлення
    • 250 Вт PoE Бюджет: 24× 802.3at/af-сумісних PoE+ портів із загальною потужністю 250 Вт*.
    • Повноцінні гігабітні порти: 24 гігабітні порти PoE+ і 4 гігабітні слоти SFP забезпечують високошвидкісне підключення.
    • Інтегровано в Omada SDN: Zero-Touch Provisioning (ZTP)**, централізоване керування хмарою та інтелектуальний моніторинг.
    • Централізоване керування: хмарний доступ і додаток Omada для максимальної зручності та легкого керування.
    • Статична маршрутизація: допомагає маршрутизувати внутрішній трафік для більш ефективного використання мережевих ресурсів.
    • Надійні стратегії безпеки: прив’язка IP-MAC-порту, ACL, безпека порту, захист від DoS-атак, контроль шторму, відстеження DHCP, 802.1X, автентифікація за радіусом тощо.
    • Оптимізуйте голосові та відеопрограми: L2/L3/L4 QoS і відстеження IGMP.
    • IPv6: Підтримка IPv6 із подвійним стеком IPv4/IPv6, відстеження MLD, виявлення сусідів IPv6.
       
      АПАРАТНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
      Стандарти та протоколи IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x
      Інтерфейс • 24 порти 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 (автоматичного узгодження/авто MDI/MDIX)
      • 4 гігабітні слоти SFP
      Мережеве середовище • 10BASE-T: кабель UTP категорії 3, 4, 5 (максимум 100 м)
      • 100BASE-TX/1000Base-T: кабель UTP категорії 5, 5e або вище (максимум 100 м)
      • 1000BASE-X: MMF, SMF
      Кількість вентиляторів 2
      Живлення 100-240 В змінного струму, 50/60 Гц
      Порти PoE (RJ45) • Стандарт: сумісний зі стандартом 802.3at/af
      • Порти PoE+: 24 порти
      • Бюджет живлення PoE: 250 Вт*
      Розмір ( Ш х Д х В ) 440 × 220 × 44 мм
      Установлення Монтаж в стійку
      Максимальне споживання енергії • V1: 308,6 Вт (110 В/60 Гц з підключеним PD 250 Вт); 32,1 Вт (110 В/ 60 Гц без підключеного PD)
      • V2: 294,7 Вт (220 В/50 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      • V3: 291,9 Вт (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      • V4: 306,9 Вт (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      Максимальне тепловіддача • V1: 1052,94 BTU/год (з підключеним PD 250 Вт); 109,53 BTU/год (без підключеного PD)
      • V2: 1005,66 BTU/год (220 В/50 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      • V3: 996,01 БТЕ/год (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      • V4: 1047,30 BTU/год (110 В/60 Гц) (з підключеним PD 250 Вт)
      ПРОДУКТИВНІСТЬ
      Switching Capacity 56 Гбіт/с
      Швидкість пересилання пакетів 41,7 Mpps
      Таблиця MAC адрес • V1, V2, V4 і вище: 8K
      • V3: 16K
      Пам'ять буферу пакетiв 4,1 Мбіт
      Jumbo Frame 9 KB
    Основні
    СтанНовий
    ВиробникTP-Link
    Користувальницькі характеристики
    МoдельTL-SG2428P
    • Ціна: 13 999 ₴

    Наскільки вам зручно на сайті?

    Розповісти Feedback form banner