Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1616 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Модуль SFP WDM 1G 40км SC 1310нм (SFP-W31-40DS)

  • Немає в наявності
  • Код: 4618

390 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Модуль SFP WDM 1G 40км SC 1310нм (SFP-W31-40DS)
Немає в наявностіМодуль SFP WDM 1G 40км SC 1310нм (SFP-W31-40DS)
390 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Модуль SFP WDM 1G 40км SC 1310нм (SFP-W31-40DS)
Ethernet SFP модуль, 1Gb по одному волокну, 1310 nm 40 км, тип роз'єму SC (SFP-W31-40DS)

Основні
ВиробникRaybridge
Країна виробникКитай
Вид лазераDFB
Довжина хвилі1310 нм
Робоча дистанція40 км
Режим гарячої заміниТак
Швидкість передачі даних1.25 Гб/с
ТипSFP
Тип системиWDM (одноволоконна)
Користувацькі характеристики
Гарантійний термін12 місяців дней
МoдельSFP-W31-40DS
  • Ціна: 390 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner