Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1616 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Модуль оптичний Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m

  • В наявності
  • Код: 10204

2 358 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль оптичний Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m
В наявностіМодуль оптичний Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m
2 358 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

UACC-OM-SFP28-SR високоякісний SFP+ трансівер з підтримкою двонаправленого режиму передачі даних є розвитком стандарту SFP+ у бік збільшення швидкості до 25 Гбіт/с, маючи на увазі максимальну швидкість передачі до 28 Гбіт/с.

Модулі UACC-OM-SFP28-SR є розвитком стандарту SFP+ у бік збільшення швидкості до 25 Гбіт/с, SFP28 – третє покоління систем міжкомпонентних з'єднань SFP, розроблених для продуктивності 25 Гбіт/с відповідно до специфікації 25GBASE-CR. SFP28 є розширеною версією SFP+, але призначений передачі сигналу 25G. SFP28 має той самий загальний форм-фактор, що й SFP+, але підтримує електричні інтерфейси 25 Гбіт/с на канал.

UACC-OM-SFP28-SR
Підтримувані носії: Багатомодове волокно
Тип роз'єму:    (2) LC
Довжина хвилі TX: Чорна засувка: 850 нм
RX Довжина хвилі: Чорна засувка: 850 нм
Швидкість передачі даних: 25 Гбіт/с
Макс. Споживання енергії: 0,8 Вт
Відстань кабелю: 100 м
Робоча температура: від 0 до 70 °C (від 32 до 158 °F)
УВАГА:  ЛАЗЕРНИЙ ПРОДУКТ КЛАСУ 1, IEC/EN 60825-1:2014 – Не дивіться в кінці волоконно-оптичного кабелю або модуля SFP, коли конвертери живляться.

Основні
ВиробникUbiquiti
Країна виробникСША
Користувацькі характеристики
ТипSFF
Швидкість передачі даних25
Довжина хвилі850
Робоча температуравід 0 до 70 °C (від 32 до 158 °F)
МодельUACC-OM-SFP28-SR
Гарантійний термін12 дней
  • Ціна: 2 358 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner