Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1460 відгуків
Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Оптичний модуль QSFP28 MikroTik XQ+85MP01D

  • В наявності
  • Код: 10090

3 372 

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний модуль QSFP28 MikroTik XQ+85MP01D
В наявностіОптичний модуль QSFP28 MikroTik XQ+85MP01D
3 372 
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Оптичний модуль QSFP28 MikroTik XQ+85MP01D

MikroTik XQ+85MP01D QSFP28 100G оптичний модуль для відстаней до 100 м. Підключіть цей QSFP модуль для відстаней до 100 метрів до своїх маршрутизаторів CCR2216, комутаторів CRS504 або CRS518 та насолоджуйтесь реальною швидкістю та максимальною надійністю. XQ+85MP01D пропонує чотири незалежні повнодуплексні канали з пропускною здатністю до 25 Gbps на канал і сукупною пропускною здатністю 100 Gbps. Модуль підтримує вбудовані цифрові функції діагностики, такі як моніторинг оптичної потужності.

Основні
ВиробникMikrotik
Країна виробникЛатвія
ТипQSFP+
Довжина хвилі850 нм
Швидкість передачі даних100 Гб/с
Додаткові
Конектор1x12 MTP/MPO
Тип оптоволокнаMM
Діапазон температур0 +70°C
Гарантійний термін12 місяців
  • Ціна: 3 372 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner