Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1616 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук
  • Кабель Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, white

    • Немає в наявності
    • Код: 8059

    780 ₴

    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
    Кабель Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, white
    Немає в наявностіКабель Ubiquiti UC-DAC-SFP+, UniFi SFP DAC Patch Cable, 0,5m, 10Gbps, white
    780 ₴
    0 (800) 33-32-83
    безкоштовно з усіх номерів України
    Опис
    Характеристики
    Інформація для замовлення

    Оптичний патчкорд SFP+ direct attach cable, 0.5m Ubiquiti (UC-DAC-SFP+) Категорія - OM3, Довжина - 0.5 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+
     

    Кабель Ubiquiti UC-DAC-SFP+, 0,5м, білий, 10G SFP+ DAC Patch Cable, призначений для з’ єднання двох SFP/SFP+ пристроїв

    Пасивний мідний кабель прямого з'єднання з фільмами SFP+.

     

    Основні
    ВиробникUbiquiti
    Країна виробникСША
    Користувацькі характеристики
    ТипSFP+
    • Ціна: 780 ₴

    Наскільки вам зручно на сайті?

    Розповісти Feedback form banner