Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1619 відгуків
Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Пара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 10G, BiDi 2-Pack (UF-SM-10G-S)

  • Немає в наявності
  • Код: 3828

7 008 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 10G, BiDi 2-Pack (UF-SM-10G-S)
Немає в наявностіПара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 10G, BiDi 2-Pack (UF-SM-10G-S)
7 008 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пара оптичних модулів Ubiquiti, Single-Mode Module, 10G, BiDi 2-Pack (UF-SM-10G-S)

UF-SM-10G-S являє собою набір одномодових модулів 10G SFP + WDM з 1 роз'єм LC. Довжина хвилі 1270/1330 нм, ці модулі підходять на відстань до 10 км Модулі сумісні з усіма пристроями UBNT, які містять порти SFP +. Пакет містить 2 штуки - 1 функціональна пара.

Основні атрибути
ВиробникUbiquiti
Країна виробникСША
Користувацькі характеристики
Швидкість передачі даних10
Робоча дистанція10
ТипSFP+
  • Ціна: 7 008 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner