Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1564 відгуків
Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Пара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2-Pack (UF-SM-1G-S)

  • Немає в наявності
  • Код: 3831

1 116 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2-Pack (UF-SM-1G-S)
Немає в наявностіПара оптичних модулів UBNT, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2-Pack (UF-SM-1G-S)
1 116 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пара оптичних модулів Ubiquiti, Single-Mode Module, 1G, BiDi 2-Pack (UF-SM-1G-S)

UF-SM-1G-S являє собою набір одномодових SFP WDM модулів 1G з 1 роз'єм LC. Довжина хвилі становить 1310/1550 нм, ці модулі підходять для відстані до 3 км Модулі сумісні з усіма пристроями UBNT, які містять порти SFP +. Пакет містить 2 штуки - 1 функціональна пара.

Основні
ВиробникUbiquiti
Країна виробникСША
Користувацькі характеристики
Швидкість передачі даних1
Робоча дистанція3
Довжина хвилі1310
ТипSFP
  • Ціна: 1 116 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner