
Аккумуляторная батарея EXTRALINK AGM 12В 9Aг (EX.16569)
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 8348
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів Українивозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аккумулятор Extralink AGM 12V 9Ah (EX.16569) - це пристрій, призначений для зберігання енергії, який можна багаторазово розряджати та заряджати електрикою.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
| Характеристики / фільтри | |
| Вихідна напруга | 12V |
| Ємність аккумулятору | 9 Ah |
| Місткість батареї | 9 |
| Кількість батарей у комплекті | 1 |
| Напруга батареї | 12 |
| Технологія батареї | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Тип акумулятора | Акумулятор |
| Колір | Чорний |
| Колір товару | Black |
Основні технічні параметри
| Конструкція акумулятора | |
| Елемент | Матеріал |
| Позитивна пластина | Діоксид свинцю |
| Негативна пластина | Вести |
| Контейнер | ABS |
| Запобіжний клапан | Гума |
| Зв'язатися з | Мідь |
| Сепаратор | Скловолокно |
| Електроліт | Сірчана кислота |
| Характеристики | |
| Номінальну напругу | 12 V |
| Номінальний обсяг | 9 А |
| Внутрішній опір | <25 мΩ |
| Термін служби циклу | 600 разів |
| Місткість акумулятора в умовах перегріву, 20 год, 25°C (77°F) | 100% |
| Саморозряд 25°C (77°F), ємність після 6 місяців зберігання | 80% |
| Завантаження | Початковий струм заряду менше 5,4 A, напруга 14,6 – 15,0 В |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ExtraLink |
| Пользовательские характеристики | |
| Мoдель | EX.16569 |
- Цена: Цену уточняйте



