Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1616 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D

  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 4271

894 ₴

Показати оптові ціни
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
В наявностіМодуль SFP Mikrotik S-31DLC20D
894 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

SFP Модуль MikroTik S-31DLC20D

1.25 G, 1310nm Dual LC connector, 20km, SM, DDM

Модулі призначені для роботи з: RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G і CCR1036-12G-4S.

Функція DDM дозволяє в режимі реального часу контролювати такі параметри, як: потужність вхідного сигналу (Rx), потужність вихідного сигналу (Tx), температурні параметри роботи модуля. Зміни даних параметрів дозволяють судити про знос оптичної системи і стан траси в цілому.

Режим роботи

SM

Формат

SFP

Довжина хвилі

1310nm

Відстань передачі даних

20km

Швидкість передачі даних

1.25 G

Тип роз'єму (порту)

Dual LC

Вага в упаковці, м

200

Основні
ВиробникMikrotik
Країна виробникЛатвія
  • Ціна: 894 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner