Продавець Нетворк Дискаунт розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1602 відгуків

Вітаємо! Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня. Дякуємо за розуміння, бережіть себе!

Інтернет-магазин мережевого обладнання
0 (800) 33-32-83безкоштовно з усіх номерів України
Додати відгук

Пара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G) (UACC-OM-MM-1G-D-2)

  • Немає в наявності
  • Код: 17047

792 ₴

0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G) (UACC-OM-MM-1G-D-2)
Немає в наявностіПара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G) (UACC-OM-MM-1G-D-2)
792 ₴
0 (800) 33-32-83
безкоштовно з усіх номерів України
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пара оптичних модулів UBNT, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack (UF-MM-1G) (UACC-OM-MM-1G-D-2)

UACC-OM-MM-1G-D-2 - це багатомодовий SFP-модуль 1G з 2 роз'ємами LC. Довжина хвилі становить 850 нм і підходить для відстаней до 550 м. Модуль поєднаємо зі всіма продуктами UBNT, які містять порти SFP. В упаковці 2 штуки.

Основні
ВиробникUbiquiti
Країна виробникСША
Основні атрибути
ТипМодуль
Користувацькі характеристики
Довжина хвилі850
Швидкість передачі даних1
Робоча дистанція0.55
  • Ціна: 792 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner